Specjalizacja Lekarz Godziny przyjęć Rejestracja NFZ
ANGIOLOGIA/CHOROBY NACZYŃ
Zduleczny Jerzy, lek. med.
śr.: 9.00-14.00
czw.: 8.00-12.45
12 293 09 98
USG (3D/4D GENETYCZNE)
Franczak Jacek, lek. med.
pn.: 16.20-19.00
pt.: 12.20-14.00
12 293 09 98
USG (3D/4D GENETYCZNE)
Jarząbek Andrzej, lek. med.
cz.: 15.00-19.00
12 293 09 98
CHIRURGIA
Gaczorek Marek, lek. med.
pn.: 15.00-20.00
wt.: 15.00-20.00
pt.: 15.00-20.00
12 68 33 844
NFZ
CHIRURGIA
Sasin Wiesław, lek. med.
pn.: 8.30-12.30
wt.: 08.30-12.30
śr.: 08.30-12.30
cz.: 8.30-12.45
pt.: 08.30-12.30
12 68 33 844
NFZ
CHIRURGIA
Sasin Wiesław, lek. med.
pn.-pt.: termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98
CHIRURGIA
Lesicki Longin, lek. med.
wt.: 13.00-15.00
cz.: 13.00-15.00
12 293 09 98
CHIRURG DZIECIĘCY
Lesicki Longin, lek. med.
wt.: 13.00-15.00
cz.: 13.00-15.00
12 293 09 98
DIABETOLOGIA
Sroga Anna, lek. med.
pn.: 08.00-12.00
śr.: 15.00-19.00
pt.: 13.00-19.00
12 68 33 844
NFZ
DIABETOLOGIA
Sroga Anna, lek. med.
śr.: 14.00-15.00
pt.: 12.30-13.00
12 293 09 98
DIABETOLOGIA
Pałka Katarzyna
Śr: 10.00 -13.00
Czw: 9.30-13.30
12 293 09 98
NFZ
DERMATOLOGIA
Skowronek Karolina lek. med.
pt.: 08.00-13.30
12 68 33 844
NFZ
DERMATOLOGIA
Budnik Katarzyna, lek. med.
pn.: 13.00-17.00
wt.: 16.30-20.30
12 68 33 844
NFZ
DERMATOLOGIA
Budnik Katarzyna, lek. med.
pn.: 17.00-18.00
12 293 09 98
DORADCA LAKTACYJNY
Frączek Edyta
pn.-pt.: 16.00-18.00
12 293 09 98
DORADCA LAKTACYJNY
Miłek Elżbieta
pn.-pt.: 16.00-18.00
12 293 09 98
DORADCA LAKTACYJNY
Piorunowicz Elżbieta
pn.-pt.: 16.00-18.00
12 293 09 98
DORADCA LAKTACYJNY
Podstawa Jolanta
pn.-pt.: 16.00-18.00
12 293 09 98
ECHOKARDIOGRAFIA PŁODU / DZIECKA
Radzymińska-Chruściel Beata, dr n. med.
cz.: termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98
ECHO SERCA
Sędziwy Ewa, dr n. med.
śr.: 14.30-17.00
12 293 09 98
ECHO SERCA
Krawczyk Krzysztof , lek. med.
Pon. 15.30-19.00
12 68 33 844
NFZ
ENDOKRYNOLOGIA*
Mioduszewska-Pawęzowska Agata, lek. med.
pn.: 08.30-13.00
wt.: 08.30-13.00
śr.: 15.00-19.00
12 68 33 844
12 293 09 38
NFZ
GASTROENTOROLOGICZNA
Stoczczak Dominik, lek. med.
śr. 8.00-12.00
cz.: 9.00-14.00
pt. 10.00-14.00
12 68 33 844
NFZ
GASTROENTOROLOGICZNA
Nowińska Elźbieta, lek. med.
Wt:10.00-14.00
Śr:11.00-17.00
8.00-14.00
Pt:8.00-15.00
12 68 33 844
NFZ
GASTROENTOROLOGICZNA
Szulewski Paweł, lek. med.
Pn: 9.00-13.00
Wt: 15.00-18.00
12 68 33 844
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Richter Bernadetta, lek. med.
śr.: 14.00-18.00
cz.: 15.00-19.00
12 68 03 400
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Błaszkiewicz Iwona, lek. med.
pn.: 8.30-11.00
cz.: 08.30-14.00
12 68 03 400
12 68 33 875
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Jarząbek Andrzej, lek. med.
wt.: 7.30-12.00
cz.: 8.00-15.00
pt.: 8.00-14.00
12 68 03 400
12 68 33 875
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Jarząbek Andrzej, lek. med.
pt.: 14.00-16.00
12 293 09 98 / 531 404 408
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Wołos Piotr, lek. med.
wt.: 10.00-15.00
12 68 03 400
12 68 33 875
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWOKowalska Ilona, lek. med.Sr:9.00-10.00
Pt:10.00-11.00
12 68 03 400
12 68 33 875
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWOKowalski MarekSr:9.00-10.00
Pt:10.00-11.00
12 68 03 400
12 68 33 875
NFZ
GRUŹLICA I CHOROBY PŁUC
Ziółkowska-Graca Bożena, dr n. med.
śr.: 15.30-20.00
12 68 33 844
NFZ
GRUŹLICA I CHOROBY PŁUC
Pelc Marek, lek. med
pn.: 8.00-12.00
wt.: 14.00-18.15
12 68 33 844
NFZ
HEMATOLOGIA
Zduńczyk Andrzej, dr n. med.
wt.: 16.00-20.00
śr.: 11.30-15.30
pt.: 07.30-12.00
12 68 33 844
NFZ
KARDIOLOGIA
Sibiga Wiesław, dr n. med.
pn.: 07.00-15.00
wt.: 07.00-16.00
śr.: 07.00-14.00
czw:8.00-10.00
12 68 33 844
NFZ
KARDIOLOGIA
Sędziwy Ewa, dr n. med.
pn.: 07.30-14.30
wt.: 07.30-14.30
śr.: 07.30-14.30
cz.: 08.30-18.00
pt.: 07.30-14.30
12 68 33 844
NFZ
KARDIOLOGIA
Sędziwy Ewa, dr n. med.
wt.: 14.30-17.00
12 293 09 98
KARDIOLOGIA
Sibiga Wiesław, dr n. med.
pn.-śr.: termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98
NEONATOLOGIA-PEDIATRIA
Rzepecka-Węglarz Beata, dr n. med.
pn.: 15.00-19.00
12 293 09 98
USG PRZEZCIEMIĄCZKOWE GŁOWY / JAMY BRZUSZNEJ DZIECKA
Kruczek Piotr, dr n. med.
pn.: 14.50-19.00
12 293 09 98
USG PRZEZCIEMIĄCZKOWE GŁOWY / JAMY BRZUSZNEJ DZIECKA
Szymański Piotr, dr n. med.
pn.: 14.50-19.00
12 293 09 98
BADANIA USG STAWÓW BIODROWYCH DZIECI
Kruczek Piotr, dr n. med.
pn.: 15.30-19.00
12 293 09 98
BADANIA USG STAWÓW BIODROWYCH DZIECI
Szymański Piotr, dr n. med.
pn.: 15.00-19.00
12 293 09 98
NEUROLOGIA
Wcisło Dorota, lek. med.
pn.: 07.30-15.05
wt.: 07.30-15.05
śr.: 10.30-18.05
cz.: 07.30-15.05
pt.: 07.30-15.05
12 68 33 844
NFZ
NEUROLOGIA
Wcisło Dorota, lek. med.
wt.: 15.05-16.00
12 293 09 98
NEUROLOGIA
Gronuś Krzysztof, lek. med.
pn.: 8.00-9.00
12 293 09 98
NEUROLOGIA
Gronuś Krzysztof, lek. med.
pn.: 8.30-13.00
wt.: 13.30-19.00
cz.: 13.30-19.00
12 68 33 844
NFZ
STOMATOLOGIA
Monika Ścirko, lek. stom.
pn.: 12.00-18.00
wt:7.00-13.00
śr.: 8.00-14.00
cz.: 8.00-14.00
sob.:7.00-13.00
12 68 33 844
NFZ
STOMATOLOGIAPiotr Szeliga, lek,stom.Pn.:10.00-18.00
Śr.:8.00-12.00
Czw.:8.00-12.00
STOMATOLOGIA
Katarzyna Kwiatek, lek. stom.
pn.: 10.00-16.00
wt.: 7.00-13.00
śr.: 12.00-18.00
czw.: 8.00-14.00
sob.:7.00-13.00
12 68 33 844
NFZ
STOMATOLOGIA
Joanna Mycińska, lek. stom.
pn.: 10.00-16.00
wt.: 7.00-13.00
śr.: 8.00-14.00
cz.: 12.00-18.00
sob.: 700-13.00
12 68 33 844
NFZ
OKULISTYKA
Nowak-Francica Beata, lek. med.
pn.: 08.15-14.00
wt.: 09.50-16.30
śr.: 11.45-15.00
cz.: 10.00-16.30
12 68 33 844
NFZ
OKULISTYKA
Nowak-Francica Beata, lek. med.
pn.: 14.00-16.30
12 293 09 98
OKULISTYKA
Drewniak Małgorzata, lek. med.
pn.: 10.00-16.00
śr.: 11.00-19.00
12 68 33 844
NFZ
OKULISTYKA
Welde Elżbieta, lek. med.
pt.: 08.00-14.00
12 68 33 844
NFZ
ORTOPEDIA
Sosnowski Jan, dr n. med.
pn.: 8.30-15.00
śr.: 12.00-18.00
czw: 8.30-15.00
12 68 33 844
NFZ
ORTOPEDIAKowalczyk Łukasz, lek. med.Pn.:15.00-19.0012 68 33 844NFZ
ORTOPEDIA DZIECI
Lesicki Longin, lek. med.
wt.: 13.00-15.00
cz.: 13.00-15.00
12 293 09 98
ORTOPEDIA (DOROŚLI)
Lesicki Longin, lek. med.
wt.: 13.00-15.00
cz.: 13.00-15.00
12 293 09 98
OTOLARYNGOLOGIA
Sokoła Maciej, lek. med.
śr.: 8.30-11.30
12 68 33 844
NFZ
OTOLARYNGOLOGIA
Muszyński Wojciech, lek. med.
pt.: 11.30-12.15
12 293 09 98
OTOLARYNGOLOGIA
Kocoń Halina, lek. med.
pn.: 12.00-19.35
12 68 33 844
NFZ
OTOLARYNGOLOGIA
Muszyński Wojciech, lek. med.
pn.: 07.00-12.00
wt.: 14.00-20.00
cz.: 14.00-20.00
pt.: 07.00-12.00
12 68 33 844
NFZ
OTOLARYNGOLOGIA
Ryncarz-Łucka Agnieszka, lek. med.
wt.: 8.00-12.00
12 68 33 844
NFZ
PRACOWNIA ENDOSKOPOWA
Nowińska Elżbieta, lek. med.
wt.: 8.00-10.00
śr.: 8.00-11.00
12 68 33 844
NFZ
PRACOWNIA ENDOSKOPOWAStoczczak Dominik, lek. med.Czw.:8.00-9.00
Pt.:8.00-10.00
12 68 33 844NFZ
REHABILITACJA
Klimas Anna, lek. med.
wt.: 07.30-14.00
śr.: 10.00-18.00
cz.: 07.00-15.00
pt.: 07.30-14.00
12 68 33 844
NFZ
REHABILITACJA
Klimas Anna, lek. med.
śr.: termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98
UROLOGIA
Kusionowicz Jacek, dr n. med.
pn.: 8.00-14.00
12 68 33 844
NFZ
UROLOGIA
Kusinowicz Jacek, dr n. med.
godziny przyjęć-termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98
UROLOGIA
Piotr Jakubik, lek. med.
śr.: 9.00-13.00
pt.:9.00-13.00
12 68 33 844
NFZ

 

*Poradnia Lekarska "Kurdwanów" Kraków, ul. Wysłouchów 13