Specjalizacja Lekarz Godziny przyjęć Rejestracja NFZ
ANGIOLOGIA/CHOROBY NACZYŃ
Zduleczny Jerzy, lek. med.
pn.:14.00-19.00
śr.: 11.00-19.00
czw.: 11.00-14.00
12 293 09 98
ANGIOLOGIA/CHOROBY NACZYŃ
Kuśnierczyk Roman, dr n. med.
pn.: 16.20-18.00
531 404 408
USG (3D/4D GENETYCZNE)
Franczak Jacek, lek. med.
pn.: 16.20-19.00
pt.: 12.20-14.00
12 293 09 98
USG (3D/4D GENETYCZNE)
Jarząbek Andrzej, lek. med.
cz.: 15.00-19.00
12 293 09 98
CHIRURGIA
Gaczorek Marek, lek. med.
pn.: 15.00-20.00
wt.: 15.00-20.00
pt.: 15.00-20.00
12 68 33 844
NFZ
CHIRURGIA
Lorek Marian, lek. med.
śr.: 07.30-11.00
pt.: 15.00-18.00
12 68 33 844
NFZ
CHIRURGIA
Sasin Wiesław, lek. med.
pn.: 8.30-12.30
wt.: 08.30-12.30
śr.: 08.30-12.30
cz.: 8.30-12.45
pt.: 08.30-12.30
12 68 33 844
NFZ
CHIRURGIA
Sasin Wiesław, lek. med.
pn.-pt.: termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98
CHIRURGIA
Lesicki Longin, lek. med.
wt.: 13.00-15.00
cz.: 13.00-15.00
12 293 09 98
CHIRURGIA
Kania Dariusz, dr n. med.
termin ustalany indywidualnie
531 404 408
CHIRURG DZIECIĘCY
Lesicki Longin, lek. med.
wt.: 13.00-15.00
cz.: 13.00-15.00
12 293 09 98
DIABETOLOGIA
Sroga Anna, lek. med.
pn.: 08.00-12.00
śr.: 15.00-19.00
pt.: 13.00-19.00
12 68 33 844
NFZ
DIABETOLOGIA
Sroga Anna, lek. med.
śr.: 14.00-15.00
pt.: 12.30-13.00
12 293 09 98
DERMATOLOGIA
Skowronek Karolina lek. med.
pt.: 08.00-13.30
12 68 33 844
NFZ
DERMATOLOGIA
Budnik Katarzyna, lek. med.
pn.: 13.00-17.00
pt.: 14.00-18.00
12 68 33 844
NFZ
DERMATOLOGIA
Budnik Katarzyna, lek. med.
pn.: 17.00-18.00
12 293 09 98
DORADCA LAKTACYJNY
Frączek Edyta
pn.-pt.: 16.00-18.00
12 293 09 98
DORADCA LAKTACYJNY
Miłek Elżbieta
pn.-pt.: 16.00-18.00
12 293 09 98
DORADCA LAKTACYJNY
Piorunowicz Elżbieta
pn.-pt.: 16.00-18.00
12 293 09 98
DORADCA LAKTACYJNY
Podstawa Jolanta
pn.-pt.: 16.00-18.00
12 293 09 98
ECHOKARDIOGRAFIA PŁODU / DZIECKA
Radzymińska-Chruściel Beata, dr n. med.
cz.: termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98
ECHO SERCA
Sędziwy Ewa, dr n. med.
śr.: 14.30-17.00
12 293 09 98
ENDOKRYNOLOGIA*
Mioduszewska-Pawęzowska Agata, lek. med.
pn.: 08.30-13.00
wt.: 08.30-13.00
śr.: 15.00-19.00
12 68 03 400
NFZ
ENDOKRYNOLOGIA
Mioduszewska-Pawęzowska Agata, lek. med.
pn.: 15.00-17.00
12 293 09 98
GASTROENTOROLOGICZNA
Stoczczak Dominik, lek. med.
cz.: 8.00-12.30
12 68 33 844
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Richter Bernadetta, lek. med.
śr.: 14.00-18.00
cz.: 15.00-19.00
12 68 03 400
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Błaszkiewicz Iwona, lek. med.
pn.: 8.00-11.00
cz.: 08.30-13.00
12 68 03 400
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Jarząbek Andrzej, lek. med.
wt.: 7.30-12.00
cz.: 8.00-15.00
pt.: 8.00-14.00
12 68 03 400
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Jarząbek Andrzej, lek. med.
pt.: 14.00-16.00
12 293 09 98 / 531 404 408
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Wołos Piotr, lek. med.
wt.: 10.00-15.00
12 68 03 400
NFZ
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Pytel Michał, lek. med.
cz.: termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98 / 531 404 408
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Wojtyś Andrzej, dr n. med.
wt.: 12.00-15.00
12 293 09 98 / 531 404 408
GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Michalski Wojciech, , lek. med.
śr.: 15.30-17.30
12 298 09 98
GRUŹLICA I CHOROBY PŁUC
Ziółkowska-Graca Bożena, dr n. med.
śr.: 15.30-20.00
12 68 33 844
NFZ
GRUŹLICA I CHOROBY PŁUC
Żurowicz Bożena, lek. med.
pn.: 15.30-20.00
12 68 33 844
NFZ
GRUŹLICA I CHOROBY PŁUC
Pelc Marek, lek. med
pn.: 8.00-12.00
wt.: 14.00-18.00
12 68 33 844
NFZ
GRUŹLICA I CHOROBY PŁUC
Nastałek Paweł, dr n. med.
śr.: 15.00-19.00
12 68 33 844
NFZ
HEMATOLOGIA
Zduńczyk Andrzej, dr n. med.
wt.: 16.00-20.00
śr.: 11.30-15.30
pt.: 07.30-12.00
12 68 33 844
NFZ
HEMATOLOGIA
Zduńczyk Andrzej, dr n. med.
pt.: 12.00-13.00
12 293 09 98
KARDIOLOGIA
Sibiga Wiesław, dr n. med.
pn.: 07.00-15.00
wt.: 07.00-16.00
śr.: 07.00-14.00
12 68 33 844
NFZ
KARDIOLOGIA
Sędziwy Ewa, dr n. med.
pn.: 07.30-14.30
wt.: 07.30-14.30
śr.: 07.30-14.30
cz.: 08.30-18.00
pt.: 07.30-14.30
12 68 33 844
NFZ
KARDIOLOGIA
Sędziwy Ewa, dr n. med.
wt.: 14.30-17.00
12 293 09 98
KARDIOLOGIA
Sibiga Wiesław, dr n. med.
pn.-śr.: termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98
NEONATOLOGIA-PEDIATRIA
Rzepecka-Węglarz Beata, dr n. med.
pn.: 15.00-19.00
12 293 09 98
NEONATOLOGIA-PEDIATRIA
Saganowska Renata, lek. med
termin umawiany indywidualnie
12 293 09 98
USG PRZEZCIEMIĄCZKOWE GŁOWY / JAMY BRZUSZNEJ DZIECKA
Orczyk Marta, lek. med.
termin umawiany indywidualnie
12 293 09 98
USG PRZEZCIEMIĄCZKOWE GŁOWY / JAMY BRZUSZNEJ DZIECKA
Kruczek Piotr, dr n. med.
pn.: 14.50-19.00
12 293 09 98
USG PRZEZCIEMIĄCZKOWE GŁOWY / JAMY BRZUSZNEJ DZIECKA
Szymański Piotr, dr n. med.
pn.: 14.50-19.00
12 293 09 98
BADANIA USG STAWÓW BIODROWYCH DZIECI
Kruczek Piotr, dr n. med.
pn.: 15.30-19.00
12 293 09 98
BADANIA USG STAWÓW BIODROWYCH DZIECI
Szymański Piotr, dr n. med.
pn.: 15.00-19.00
12 293 09 98
NEUROLOGIA
Wcisło Dorota, lek. med.
pn.: 07.30-15.05
wt.: 11.30-15.05
śr.: 10.00-19.20
cz.: 11.30-15.05
pt.: 09.15-15.05
12 68 33 844
NFZ
NEUROLOGIA
Wcisło Dorota, lek. med.
wt.: 15.05-16.00
12 293 09 98
NEUROLOGIA
Gronuś Krzysztof, lek. med.
pn.: 8.00-9.00
12 293 09 98
NEUROLOGOPEDA
Karwot-Pięta Marta
pt.: 9.00-11.00
12 293 09 98
NEUROLOGIA
Gronuś Krzysztof, lek. med.
pn.: 10.30-13.30
wt.: 14.00-19.00
cz.: 14.00-19.00
12 68 33 844
NFZ
STOMATOLOGIA
Monika Ścirko, lek. stom.
pn.: 8.00-12.00 (badanie prof. dzieci i młodzieży)
pn.: 12.00-18.00
śr.: 7.00-14.00
cz.: 7.00-14.00
12 68 33 844
NFZ
STOMATOLOGIA
Katarzyna Kwiatek, lek. stom.
pn.: 7.00-14.00
wt.: 7.00-14.00
śr.: 8.00-12.00 (badanie prof. dzieci i młodzieży)
śr.: 12.00-18.00
12 68 33 844
NFZ
STOMATOLOGIA
Joanna Mycińska, lek. stom.
pn.: 7.00-14.00
śr.: 7.00-14.00
cz.: 8.00-12.00 (badanie prof. dzieci i młodzieży)
cz.: 12.00-18.00
pt.: 8.00-12.00
12 68 33 844
NFZ
STOMATOLOGIA
Ewa Gawron, lek. stom. - specjalista protetyki stomatologicznej
pn.: 7.00-14.00
wt.: 13.00-18.00
pt.: 7.00-12.00
12 68 33 844
NFZ
OKULISTYKA
Nowak-Francica Beata, lek. med.
pn.: 08.30-14.00
wt.: 10.00-14.30
śr.: 12.00-15.00
cz.: 10.00-14.30
12 68 33 844
NFZ
OKULISTYKA
Nowak-Francica Beata, lek. med.
pn.: 14.00-16.30
12 293 09 98
OKULISTYKA
Drewniak Małgorzata, lek. med.
pn.: 10.00-14.00
śr.: 11.00-19.00
12 68 33 844
NFZ
OKULISTYKA
Welde Elżbieta, lek. med.
pt.: 08.00-14.00
12 68 33 844
NFZ
ORTOPEDIA
Sosnowski Jan, dr n. med.
pn.: 8.30-15.00
śr.: 12.00-18.00
pt.: 8.30-15.00
12 68 33 844
NFZ
ORTOPEDIA DZIECI
Lesicki Longin, lek. med.
wt.: 13.00-15.00
cz.: 13.00-15.00
12 293 09 98
ORTOPEDIA (DOROŚLI)
Lesicki Longin, lek. med.
wt.: 13.00-15.00
cz.: 13.00-15.00
12 293 09 98
OTOLARYNGOLOGIA
Sokoła Maciej, lek. med.
śr.: 8.30-14.00
12 68 33 844
NFZ
OTOLARYNGOLOGIA
Sokoła Maciej, lek. med.
śr.: 14.00-14.30
12 293 09 98
OTOLARYNGOLOGIA
Muszyński Wojciech, lek. med.
pt.: 11.30-12.15
12 293 09 98
OTOLARYNGOLOGIA
Kocoń Halina, lek. med.
pn.: 12.00-19.35
wt.: 11.45-14.05
cz.: 11.45-14.05
12 68 33 844
NFZ
OTOLARYNGOLOGIA
Muszyński Wojciech, lek. med.
pn.: 07.00-12.00
wt.: 14.00-20.00
cz.: 14.00-19.00
pt.: 07.00-12.00
12 68 33 844
NFZ
OTOLARYNGOLOGIA
Ryncarz-Łucka Agnieszka, lek. med.
śr.: 18.00- 19.00
12 293 09 98 / 531 404 408
OTOLARYNGOLOGIA
Ryncarz-Łucka Agnieszka, lek. med.
śr.: 15.00-18.00
12 68 33 844
NFZ
OTOLARYNGOLOGIA
Nieckarz Rafał, lek. med
wt.: 17.00-19.00
12 293 09 98 / 531 404 408
PRACOWNIA ENDOSKOPOWA
Nowińska Elżbieta, lek. med.
wt.: 8.00-9.00
śr.: 12.00-15.00
cz.: 11.00-14.00
pt.: 8.00-9.00
12 68 33 816
NFZ
PSYCHIATRIA
Dróżdż Teresa, lek. med.
śr.: 12.30-14.45
12 293 09 98
REHABILITACJA
Klimas Anna, lek. med.
wt.: 07.00-14.30
śr.: 10.00-18.00
cz.: 07.00-15.00
pt.: 07.00-13.50
12 68 33 844
NFZ
REHABILITACJA
Klimas Anna, lek. med.
śr.: termin ustalany indywidualnie
12 293 09 98
REHABILITACJA WCZEŚNIAKÓW I NIEMOWLĄT
Kmita Magdalena
wt.: 14.30-16.30
12 293 09 98
UROLOGIA
Augustyn Maciej, lek. med.
cz.: 13.00-18.00
12 68 33 844
NFZ
UROLOGIA
Kusionowicz Jacek, dr n. med.
godziny przyjęć-termin ustalany indywidualnie
12 68 33 844
NFZ
UROLOGIA
Juszczak Kajetan, dr med.
termin umawiany indywidualnie
12 293 09 98
UROLOGIA
Kusinowicz Jacek, dr n. med.
pn.: 13.00-15.00
12 293 09 98
UROLOGIA
Piotr Jakubik, lek. med.
śr.: 8.30-12.30
12 68 33 844
NFZ

 

*Poradnia Lekarska "Kurdwanów" Kraków, ul. Wysłouchów 13