Mamy przyjemność poinformować, iż dr n.med. Leszek Juszczyk został nominowany do prestiżowego tytułu Ginekolog Roku 2018 w ramach plebiscytu Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej – Hipokrates Małopolski 2018.

Dr n. med. Leszek Juszczyk jest od 2001 roku Kierownikiem (ordynatorem) Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Ujastek w Krakowie. Jest cenionym i doświadczonym lekarzem, specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w ginekologii operacyjnej, a w szczególności leczeniu nietrzymania moczu, ginekologii estetycznej, laparoskopii oraz leczeniu niepłodności. Uczestnik wielu kursów, szkoleń polskich i zagranicznych w dziedzinie Położnictwa, Ginekologii Operacyjnej, Ginekologii Onkologicznej, Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, Laseroterapii i innych.

Zapraszamy do głosowania, które odbywa się poprzez wysłanie SMS pod nr 72355 o treści HKH.53, koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT. Regulamin plebiscytu: https://gazetakrakowska.pl/regulamin-plebiscytu-…/…/13406725