Prezes Zarządu Grupy Neomedic Tomasz Wiśniewski, Dyrektor Szpitala UJASTEK Renata Pietruszka oraz Kierownik Oddziału Neonatologicznego z Intenstywną Terapią i Patologią Noworodka dr Beata Rzepecka-Węglarz mają zaszczyt zaprosić małych Pacjentów Oddziału Neonatologicznego z Intensywną Terapią i Patologią Noworodka na 10-te Jubileuszowe Spotkanie Wcześniaków Szpitala UJASTEK „Blisko siebie”, które już 10 czerwca br. o godzinie 10:30 odbędzie się na terenie parku przy Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym UJASTEK w Krakowie.

W programie m.in.

  • latawce z pergaminu
  • malowanie buziek
  • papierowe ośmiorniczki 

Małych Bohaterów wydarzenia prosimy o przygotowanie napisanego lub narysowanego na kartce marzenia/ życzenia – temat: „kim będę w przyszłości”. Na pracy prosimy napisać: imię, nazwisko i wiek dziecka. Tak przygotowane dzieła prosimy umieścić w skarpecie, z których wspólnie zrobimy COŚ wyjątkowego :).

Po wydarzeniu skarpety z życzeniami zostaną zakopane w specjalnej kapsule czasu, która zostanie odkopana już za 5 lat z okazji 15-tego Spotkania Wcześniaków Szpitala UJASTEK.